• Главная страница
 • Новости
 • Объявления
 • Фотоальбом
 • Сайт-визитка
 • Контакты
 • » Днепропетровск сегодня
  Днепропетровские чиновники – лучшие в стране

  Команда Дніпропетровської області одержала перемогу на XІII Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців, яка проходила з 19 по 24 вересня в місті Алушта на території фізкультурно-спортивного комплексу «Спартак».
  У спартакіаді взяли участь 27 команд державних службовців з усіх регіонів України, Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Змагання проходили з 5 видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.

  За підсумками спартакіади в загальнокомандному заліку перемогу одержала команда Дніпропетровської області (523 очка), друге місце – Хмельницька область (493 очка), третє місце – Чернігівська область (438 очок).

  У складі збірної команди області представники нашої команди посіли призові місця:

  · у змаганнях з волейболу – 2 місце,

  · у змаганнях з футзалу – 3 місце,

  · у змаганнях з шашок: Шмалій Наталія (Покровський район) – 2 місце, Момот Леонід (Апостолівський район) – 11 місце,

  · у змаганнях з шахів – Новіков Володимир (Новомосковський район) – 5 місце, Камишева Антоніна (КРУ) – 11 місце,

  · у змаганнях з настільного тенісу: Скрипнюк Володимир (Дніпропетровський район) – 6 місце, Петренко Ірина (ОДА) – 18 місце.

  «У робочому колективі важливі порозуміння та взаємопідтримка. Держслужбовці Дніпропетровщини працюють злагоджено та інтенсивно – це і стало запорукою перемоги нашої команди у спартакіаді. Упевнений, що спільними зусиллями, завдяки злагодженій роботі всіх служб та рівнів влади Дніпропетровщина завжди буде отримувати лише перші місця та відзначатися найвищими нагородами», – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

  Сообщает: gazeta.dp.ua


  19.02.2018 в 01:23
  0
  811
  Корреспондент
  Днепропетровск сегодня

  Похожие материалы:

  Комментарии (0)
  avatar
  Последние комментарии
  04.05.2017
  16:49
  Наверх