• Главная страница
 • Новости
 • Объявления
 • Фотоальбом
 • Сайт-визитка
 • Контакты
 • » Днепропетровск сегодня
  ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

  Відповідно до статті 140. Конституції України місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

  Територіальні громади (юридичні особи публічного права) села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності (ст..143).

  Відповідно до статті 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” територіальним громадам (юридичним особам публічного права) сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.
  Наче все дотепно і, гранично зрозуміло. Але, не в Задзеркаллі.
  Ось, наприклад, довідник організацій та підприємств України B 2 B Т oday . com . ua ( http://b2btoday.com.ua/ ) , запевняє своїх відвідувачів в тому, що спотворена до невпізнаваності існуюча неконституційна система місцевого самоврядування головним своїм „надбанням”, сьогодні, вважає створені нею фейкові представницькі і виконавчі органи та приватні комунальні підприємства, організації, установи - суди, правоохоронні органи та інше лайно.
  Далі без коментарів...


  Матеріал підготував: Сергій Філіпенко
  К сожалению большая часть сриншотов не вошло из-за ограниченности количества загружаемых фото в сайт. Полный список - смотреть на источнике...

  Источник: lelekasicheslav.blogspot.com
  19.02.2018 в 01:25
  0
  105
  complekt
  Днепропетровск сегодня

  Похожие материалы:

  Комментарии (0)
  avatar
  Последние комментарии
  04.05.2017
  16:49
  Наверх